Hakkımızda

Gelişim İçin;

Yapı sektörüne 2008 yılında 'güven veren yaşamlar sunmak' için adım atan Kent Vizyon kısa zamanda içinde bulunduğu birçok büyük proje ile adını duyurmayı bilmiştir.

Standart bina inşaatı anlayışından uzakta sürekli yenilikçi projelerle tecrübesini arttırırken aynı zamanda kalitesinden ödün vermemiştir. Bunun en büyük örnekleri "Kent Palas 1" ve "Kent Palas 2'' projeleridir.

Her projesinde güven ve huzur içerisinde kaliteli ve konforlu bir yaşam sunmayı hedefleyen Kent Vizyon, uzman ekibini gelişen teknoloji ile destekleyip modern mimariyle ve çevre düzenlemeleriyle beklentilerin üstüne çıkmayı başarmıştır.

Ayrıca içinde bulunduğu her projede yeşilin her tonuna önem verip yeşilin sadece mimari süs olarak kullanılmaması konusunda hassas bir tutum sergilemiştir.

Dünyada gelişen, yeni şehircilik ve yapı endüstrilerini takip ederek, kaliteli yaşanabilir mekanlar sunan Kent Vizyon; birikimlerinden yola çıkarak yapıya uygun güven veren arazi koşullarını ve insanımızın günümüz beklentilerini değerlendirerek gelecekte de estetik ve en kaliteli projelerle hizmetinizde olmayı amaçlamıştır.

Gelişim için değişim değil, dünya standartlarında yaşam alanlarına sahip olmak adına 'değişim için gelişim' düşüncesi ile hep yenilikçiliği savunmuştur.

Sağlam temeller ile atılan her adımın devamlılığı için her geçen gün yeni bir tuğla eklemenin gerekliliğine inanan Kent Vizyon, sektörün güven ve istikrar sembolü olma yolunda emin ilerleyişini sürdürmektedir.

Misyonumuz

Bireylerin yaşam kalitesini ve refahını yükseltmek için önceliklerinden ödün vermeden yaşam alanları oluşturarak, beklentilere kalite ve istikrar ile karşılık vermek.

Vizyonumuz

Gelişime ve yeniliğe verdiği önemi koruyarak, kimliğini sektörün her alanında duyurup, her geçen gün 'Kentvizyon' adını bir kat daha yukarıya çıkarmak.

İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • Ofis: Gökevler Mah. 2245 Sokak No:7 HolPark A Blok D:4 Esenyurt/İstanbul
  • Tel: 0212 854 24 24
  • Eposta: info@kentvizyon.com.tr
HIZLI İLETİŞİM

© 2015. Kent Vizyon İnşaat Taahüt Sanayii ve Ticaret Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.