Önceliklerimiz

Kentvizyon kurulduğu ilk günden beri kendisine ilke edindiği dört önceliğini korumasını bilmiş, inandığı ve benimsediği değerlere sahip çıkıp geleceğinin temellerini sağlamlaştırmıştır. Bu sayede imzasını taşıyan her projeden alnının akıyla çıkmayı başarmıştır.

Güven

Kentvizyon, sektörünün öncü firmalarından birisi olmasını; hedef kitlesine, ortak projelerde bulunduğu çözüm ortaklarına ve yapı sektörünün dünya standartları yolunda yükselmesini sağlayan diğer güçlü kurumlarına verdiği güven duygusuna borçludur.   Güvenin kolay kazanılmadığının bilincinde olan Kentvizyon, güveni, ilişkilerin çimentosu, demiri olarak görmekte ve malzemeden çalınmaması gerektiğini bilmektedir. Bu yüzden Kentvizyon'un güven konusundaki misyonu, Kentvizyon adının geçtiği her yerde Kentvizyon'un yaptığı inşaatlar kadar sağlam 'Güven' olmasıdır. Çünkü Kentvizyon için güven sözlerle değil fiiller ile kazanılmaktadır.

Tecrübe

İçerisinde İnşaat ve Yapı kelimelerinin geçtiği her konuda 'Gelişim' kelimesini kendine aşılamış olan Kentvizyon bunu yaptığı projeler sonucu kazandığı tecrübeye borçludur.    2008 yılından beri faal olarak sektörde bulunan Kentvizyon için tecrübe bir sektör içerisinde uzun yıllar çalışmak değildir. Tecrübe, Kentvizyon için hep yeni bir şeyler katmak, daha iyisini sunmak, gözden kaçırdıklarınızı telafi etmektir.   Kısacası tecrübe; bir şeyin, aslında yapılabilir olduğunu öğrenmektir. Sektörde yenilikçi bir yol izleyerek edindiği tecrübeler rehberliğinde kendi standartlarını arttırmak Kentvizyon'u mutlu etmektedir.     'Tecrübe bir gözlüktür. Onların sayesinde ikinci bir defa daha iyi görürsünüz.' Henrik Ibsen.

Konfor

Kentvizyon inşaat sektöründe geniş bir yelpazeye hitap etmektedir. Ancak şu bilinmelidir ki Kentvizyon'un benimsemiş olduğu ilkeler hitap ettiği her kitle için aynı derecede geçerlidir.   Kentvizyon'a göre konforu herkes hak etmektedir ve vurgulamak istediği temel nokta konfor ile lüksün karıştırılmamasıdır. Kentvizyon'un konforu baz aldığı tanımı rahatlığı saglayan dış etkenlerdir. A'dan Z'ye yaptığı her projede önceliği bu rahatlığı nasıl yakalayabileceği ve nasıl geliştirebileceğini tespit etmektir.   Örneğin farklı mantolama yöntemleri ile ısı kaybını engellemek, mimari bir projenin görselliğinin yanı sıra rüzgar önleyici yanlarının olması, projelerin iç mekanlarının ergonomik dizayna uygun olması vb. birçok ufak dokunuşlar ile hayatınızı daha konforlu yaşamanız planlanmaktadır.

Teknoloji

Yapı sektörü gün geçtikçe gelişen teknoloji ile değişime uğramaktadır. Bu değişimi kullanılan yöntemler, malzemeler, araç gereçler ve mimari olarak değerlendirilebilir.   Dünya standartlarını ülkemizde de yaşatmak ve insanlarımıza'modern bir yaşam için modern yapı' sunmak düşüncesiyle hareket eden Kentvizyon içinde bulunduğu projelerde çağın tüm teknolojik imkanlarını sunmaktadır.   İnşaat Teknolojisi alanında izlenen adımlar için kurulan uzman ekip aynı zamanda projenin planlı hareket etmesi, veriminin arttırılması ve doğru ekipmanla işçi sağlığı konusunda gerekli tedbirlerin alınmasını sağlamaktadır.  

İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • Ofis: Gökevler Mah. 2245 Sokak No:7 HolPark A Blok D:4 Esenyurt/İstanbul
  • Tel: 0212 854 24 24
  • Eposta: info@kentvizyon.com.tr
HIZLI İLETİŞİM

© 2015. Kent Vizyon İnşaat Taahüt Sanayii ve Ticaret Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.